Laniakea tõlketehnoloogia

Laniakea tõlketehnoloogia võimaldab kasutajatel elada maailmas, kus ei ole keelebarjääre, ja suhelda looduslikes mitmekeelsetes vestlustes koheselt isiklikult või pikamaa. Ehitame tarkvara, mis juhatab sisse maailmas, mis on tõeliselt  keeleline. Varajane kombinatsioon allahindlusi alates nii madal kui $ 50.
google_play.png

Lõputute võimalustega

universaalne tõlk! >>>

Lingfinity Universal Translator: Lingfinity universaalne tõlkija on parim lahendus kõigile teie, isiklikult mitmekeelne tõlgendus vajadustele. Suhtle üle 70 keeles koheselt näost näkku vestlused. Varsti: Ei internet, ei ole probleem offline mode, on instant kakskeelne vestlused, kui internet ei ole kättesaadav. Proovige ka meie Bluetoothi vabakäerežiimi, kus saate kasutada kõiki võimekaid Bluetooth-kuulari, et omada loomulikke kakskeelseid vestlusi näost näkku. Varajane allahindlusi nii madal kui $ 30.

google_play.png

Aidake luua maailma ilma keelebarjäärideta! >>>

GLOT Chat: Meie jututoad võimaldavad grupivestlus nii palju kui 30 inimest  üle 100 keeles korraga. Suurepärane ärigrupi aruteluks. Sotsialiseerumine, mitmekeelne klassiruumid, ja suhtlemine inimestega üle maailma sarnaste huvidega, kes räägivad erinevaid keeli, & Palju muud!

GLOT Messenger: GLOT sotsiaalne võrgustik ja tootlikkuse rakendus võimaldab kasutajatel suhelda loomulik mitmekeelne vestlused pikamaa kaudu instant messenger, sotsiaalne postitad, jututoad ja palju muud. Elada maailmas, kus ei ole keelebarjääre, suhelda kiirsõnumitoojas rohkem kui 50 keeles või grupivestlustes rohkem kui 100 keeles.  2021. aasta alguses väljub uus põlvkond, kus on rohkem keeli ja uuendatud funktsioone. Saada allahindlusi nii madal kui $ 20 esimesel aastal, piiramatu ks kasutamiseks ja ei reklaame!

©2020 by LANIKEA Translation Technology. Proudly created with Wix.com